HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız Ünal Elektronik ismi ile 1984 de Ankara Keçiören İlçesine Bağlı Etlik Semtinde kurulmuş ve bakım , onarım hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

O dönemde dünya markalarından Thomson ve Schaup Lorenz yetkili servisliğini başarı ile yürütmüştür. İlerleyen dönemde sektörel yenilikler doğrultusunda; merkezi anten  sistemi, satış ve montajı ,kapalı devre otel otomasyonları, bina görüntülü ve sesli diafon sistemleri, bayiiliği ve yetkili servisliği, kapalı devre kamera güvenlik ve alarm sistemleri, bayiiliği ve yetkili servisliği alanlarında faaliyetini sürdürmüştür.

2000 yılından itibaren Nevşehir ilinde aynı isim ile hizmet vermeye başladık. Burada Audio bina güvenlik sistemlerinin bölge satış bayiliği ve yetkili servisliğini üstlendik. 2015 yılına kadar başarı ile sürdürdük. Bunun yanında 2004 yılında Samsung Elektronics ile yetkili servis sözleşmesi imzaladık. 2014 yılına kadar elektronik yetkili servis olarak faaliyet gösterdik. 2014 yılında merkez servis sözleşmesi imzalayarak bünyemize beyaz eşya yetkisini kattık.

Şuan Nevşehir ilinde Samsung Elektronics beyaz eşya ve elektonik yetkili servisliği ve bunun yanında Olivetti yeni nesil yazar kasa yetkili servisliği, BSH bayilerinin satışını yapmış olduğu; Philips, Profilo, Panasonik markalarının yetkili servisliğini yürütmekteyiz.

VİZYONUMUZ

İnsana, doğaya, yaşama koşulsuz saygı,

Teknik deneyim ve bilgi,

Müşteri odaklılık, 

Düzenli ve nitelikli hizmet vermek

FACEBOOK

İNSTAGRAM

TWİTTER

Yukarı